购买 BZX584B18-RSG | BZX584B18-RSG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX584B18-RSG
BZX584B18-RSG
BZX584B18-RSG
仅供参考
零件编号 BZX584B18-RSG
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 SOD-523F, 150MW, 2%, SMALL SIGNA
送货服务
BZX584B18-RSG参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)18 V
公差±2%
力量 - 最大150 mW
阻抗(最大值)(Zzt)45 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 12.6 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
供应商设备包SOD-523F
BZX584B18-RSG Packaging
Insepction
BZX584B18-RSG FAQ
  • 1. How to order BZX584B18-RSG on Heisener?
  • 3. Are the BZX584B18-RSG price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX584B18-RSG?
BZX584B18-RSG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。